Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

13 Wrz

VIII Nocne Spotkania z Nauką – zaproszenie

Przyjdź, doświadczaj i eksperymentuj razem z nami! 11 października 2024 r. Miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej. Start godzina 17.00.
11 Wrz

1. miejsce PRz Racing w Business Plan Presentation

Zespół PRz Racing po raz kolejny stanął na podium na oficjalnych zawodach Formuły Student.

10 Wrz

Nagroda im. Ignacego Łukasiewicza dla prof. Jerzego Buzka

Nagroda została wręczona podczas IX edycji konferencji „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”.
06 Wrz

Nauka dla Obronności i Bezpieczeństwa MSPO 2024

Celem konferencji była wymiana wiedzy i doświadczeń dotyczących na temat polskiej obronności i bezpieczeństwa.

03 Wrz

Zmarł dr inż. Edward Molenda

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. inż. Edwarda Molendy.
02 Wrz

Wręczenie aktów powołań na funkcje prorektorów, dziekanów i prodziekanów

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik wręczył akty powołania prorektorom, dziekanom i prodziekanom poszczególnych wydziałów.

02 Wrz

Konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” –...

Rzeszowska konferencja energetyczna to jedno z największych spotkań naukowych i biznesowych w południowo-wschodniej Polsce oraz liczące się w kraju wydarzenie w branży energetycznej.
28 Sie

Życzenia z okazji Święta Lotnictwa Polskiego

Święto Lotnictwa Polskiego zostało ustanowione na pamiątkę zwycięstwa Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Międzynarodowych Zawodach Samolotów Turystycznych Challenge w Berlinie w 1932 r.