Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 129

Złoty medal dla rektora Politechniki Rzeszowskiej za zasługi dla polskiego...

Rektor Markowski podkreśla, że medal jest również wyróżnieniem dla działalności Politechniki Rzeszowskiej na rzecz rozwoju sportu.

Żegnamy śp. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, wieloletniego prezydenta Gdańska.

Spotkanie "Spójrz w gwiazdy, rozszerzaj horyzonty"

Akcja jest organizowana w celu upamiętnienia przypadającego w 2019 roku 100-lecia istnienia Międzynarodowej Unii Astronomicznej.

Politechnika Rzeszowska grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W 27. finale WOŚP w Podziemnej Trasie Turystycznej przy rzeszowskim Ratuszu studenci zbierali pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Absolwentka architektury w konkursie na najlepsze na świecie projekty dyplomowe

Luiza Posłuszny otrzymała nominację do konkursu ArchiPrix International 2019 za pracę dyplomową pt. „Dachy miasta - koncepcja przebudowy urbanistycznej".

„Inżynier od zaraz” pomoże skutecznie szukać pracy

Politechnika Rzeszowska uruchamia nową platformę internetową „Inżynier od zaraz”. Umożliwia ona skuteczną komunikację między poszukującymi pracy i pracodawcami.

Weź udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich

Turniej eliminacyjny w ramach III Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich odbędzie się 12 stycznia w budynku V Politechniki Rzeszowskiej. Rejestracja rusza 10 stycznia od godz. 20-tej.

Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne"

Celem wydarzenia jest przedstawienie korzyści płynących z podjęcia studiów dualnych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, które łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny jak i praktyczny.