Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 51

27 Kwi

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Studenci z Koła Naukowego Finansów i Zarządzania działającego na Wydziale Zarządzania zajęli 2. miejsce w finale 10. edycji Konkursu FINSIM Liga Akademicka.
25 Kwi

Jubileusz 20-lecia Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Intencją założycieli Fundacji było zjednoczenie środowiska uczelni i jej otoczenia społeczno-gospodarczego, stworzenie społeczności, dla której ważny jest dalszy rozwój Politechniki Rzeszowskiej.

22 Kwi

Marek Darecki doktorem honoris causa

Uroczyste posiedzenie Senatu poświęcone było nadaniu godności doktora honoris causa w uznaniu zasług dla rozwoju przemysłu lotniczego.
21 Kwi

Porozumienie o współpracy z Polską Agencją Kosmiczną

Polska Agencja Kosmiczna zapewni infrastrukturę przeznaczoną do obserwacji przestrzeni kosmicznej w Akademickim Ośrodku Szybowcowym.

20 Kwi

Student Hubert Gross na liście najzdolniejszych Polaków według magazynu „Forbes”

Hubert Gross zwyciężył w kategorii „nauka” i został nagrodzony za dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie inżynierii kosmicznej.
14 Kwi

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.

13 Kwi

XXVIII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Uczestnicy wysłuchali interesujących wykładów, uczestniczyli w widowiskowych pokazach chemicznych oraz w koncercie akustycznym doktoranta Szkoły Doktorskiej.
13 Kwi

Premiera musicalu „Ignacy Łukasiewicz – nasz rodak i patron”

Widowisko przygotował Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej w ramach obchodów „Roku Ignacego Łukasiewicza”.