Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 78

Władze Politechniki Rzeszowskiej w komisjach stałych KRPUT

Władze naszej uczelni zostały powołane do komisji stałych Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia

Politechnika Rzeszowska zaprasza na studia drugiego stopnia (magisterskie).

22 Gru

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.
22 Gru

Profesor Janusz R. Rak wyróżniony odznaką honorową „Zasłużony dla Wodociągów...

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie obchodzące jubileusz 85-lecia wyróżniło prof. dr. hab. inż. Janusza R. Raka odznaką honorową „Zasłużony dla Wodociągów Rzeszowskich”.

21 Gru

Rozpoczęto budowę Uczelnianego Archiwum Politechniki Rzeszowskiej

W budynku Uczelnianego Archiwum będą znajdować się pomieszczenia administracyjne oraz pomieszczenia przeznaczone do przechowywania materiałów archiwalnych.
17 Gru

Latający Uniwersytet Drogowy

W ramach Latającego Uniwersytetu Drogowego odbędą się III Studenckie Warsztaty Drogowe.

14 Gru

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Ruszył nabór zgłoszeń do XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.
11 Gru

Weekend Cudów w ramach akcji Szlachetna Paczka

Politechnika Rzeszowska włączyła się w akcję organizowaną w ramach Szlachetnej Paczki.