Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 122

14 Kwi

Agencja Badań Medycznych uruchamia konkurs dot. COVID-19

Prace badawczo – rozwojowe mogą dotyczyć opracowania: nowych rozwiązań diagnostycznych związanych z COVID19, skutecznej szczepionki na COVID-19 lub terapii dla osób chorujących na COVID-19.
11 Kwi

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice

Każdego dnia 200 szt. przyłbic ochronnych produkuje się na 20 drukarkach 3D w Katedrze Konstrukcji Maszyn Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

08 Kwi

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, Rektor Politechniki Rzeszowskiej składa życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
08 Kwi

Życzenia Wielkanocne od Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa Lidia Chalińska - Dyrygent wraz z członkami Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

07 Kwi

Apel Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich w związku z wyborami...

W obliczu zagrożeń związanych z epidemią apelujemy do wszystkich sił politycznych w naszym kraju o zgodne, skoordynowane działania na rzecz ograniczania jej zasięgu i skutków.
07 Kwi

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs na realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2.

06 Kwi

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zwycięzcami w hackhatonie HackYeah Online

Zespół ISSD zajął pierwsze miejsce w największym hackathonie HackYeah Online w Europie, w kategorii „Security in times of the pandemic”.
06 Kwi

Akcja „Drukujemy dla medyków!”

W ciągu niespełna dwóch tygodnia trwania akcji, której koordynatorem na Podkarpaciu jest mgr inż. Dominika Czachor udało się wyprodukować i dostarczyć ponad 10 tys. przyłbic.