Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 100

Podsumowanie akcji Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej przekazał prezenty pensjonariuszom DPS-u w Nowej Dębie.

Politechnika Rzeszowska operatorem Laboratorium Międzyuczelnianego

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę, na mocy której ponownie będzie zarządzać laboratorium w Stalowej Woli.

Władze Politechniki Rzeszowskiej w komisjach stałych KRPUT

Władze naszej uczelni zostały powołane do komisji stałych Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.

Zmarł Profesor Zenon Hotra

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Zenona Hotry.

Karta Erasmusa dla Politechniki Rzeszowskiej

Agencja Wykonawcza przyznała naszej uczelni Kartę Erasmusa na lata 2021–2027.

Konkurs na uzyskanie wsparcia w ramach Projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”

Wsparciem mogą być objęte wyniki prac intelektualnych, do których prawa posiada Politechnika Rzeszowska.

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia

Politechnika Rzeszowska zaprasza na studia drugiego stopnia (magisterskie).
22 Gru

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.