Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 97

02 Lut

HUMERO – innowacyjny projekt wykonany przez studentów WMT

Studenci w ramach działalności w Kole Naukowym Informatyki Przemysłowej zaprojektowali oraz wykonali prototypowe ramię robota przemysłowego.
02 Lut

Zmarł Doktor Stanisław Hertyk

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr inż. Stanisława Hertyka.

01 Lut

Zawody okręgowe 47. Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Technicznej

Wydarzenie ma na celu m.in. rozwijanie wśród uczniów zainteresowania techniką oraz rozszerzenie zakresu i podnoszenie poziomu ich wiedzy i kultury technicznej.
01 Lut

Miliony za pomysły! Zdobądź Grant ERC

Zaproszenie na szkolenie online dla pracowników uczelni wyższych i instytucji badawczych zainteresowanych pozyskaniem prestiżowych grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Zmarł Profesor Jan Jaremski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Profesora Jana Jaremskiego.

mLegitymacja dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z elektronicznej wersji tradycyjnej legitymacji, czyli mLegitymacji.

Rusza kolejna edycja „Legii Akademickiej”

Zapraszamy zainteresowanych studentów uczelni publicznych i niepublicznych do składania deklaracji o uczestnictwo w projekcie.

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny

Siłą polskiego klastra kosmicznego ma być wykorzystanie potencjału naukowo-badawczego polskiej nauki, dlatego wśród podmiotów podpisujących list intencyjny znalazła się m.in. Politechnika Rzeszowska.