Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 114

08 Wrz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca

To szansa dla tych, którzy nie wybrali jeszcze swojego kierunku studiów. Na kandydatów czekają 454 miejsca.
04 Wrz

Zmarł prof. dr hab. inż. Włodzimierz Sergeevich Brusow

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Sergeevicha Brusowa.

03 Wrz

Projekt "Elektronika dla branży automotive" wyróżniony przez NCBR

Projekt został opisany na łamach prestiżowego Raportu rocznego NCBR 2019 jako jedyny projekt POWER i znalazł się w gronie 10 wyróżnionych wśród wszystkich beneficjentów.
01 Wrz

Nominacje na funkcje prorektorów, dziekanów i prodziekanów

Rektor Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz wręczył dzisiaj akty powołania do pełnienia funkcji nowym prorektorom oraz dziekanom i prodziekanom.

31 Sie

Przekazanie władzy rektorskiej dr. hab. inż. Piotrowi Koszelnikowi, prof. PRz

Nowemu rektorowi Politechniki Rzeszowskiej obowiązki przekazał ustępujący rektor, prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski. W wydarzeniu uczestniczyli Kanclerz i Kwestor Uczelni.
24 Sie

Podwójny dyplom absolwenta kierunku informatyka

Paweł Kocan pierwszym studentem, który jednocześnie uzyskał tytuł inżyniera na Politechnice Rzeszowskiej oraz niemieckiej uczelni Fachhochschule Südwestfalen.

17 Sie

Kredyt studencki – tani i dostępny przez cały rok

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o możliwości korzystania z niskooprocentowanych kredytów studenckich.
11 Sie

Studentka Politechniki Rzeszowskiej laureatką konkursu Centralnego Portu...

Agnieszka Chaber, studentka Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, została nagrodzona w konkursie "CPK Innowacje" za projekt aplikacji z inteligentnym systemem pomocy pasażerom "AirPort City Kompass".