Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 166

27 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na 10. Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 130 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.
25 Maj

Musical „Halka – wersja współczesna” z akcją charytatywną w tle

Do 30 maja trwa akcja charytatywna na rzecz stowarzyszenia "Nie daj się”, które wspiera rzeszowskie domy dziecka. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych.

[FOTO] XXI Pokazy z Fizyki na Politechnice Rzeszowskiej

Tym razem uczestnicy poznali tajniki takich dziedzin jak mechanika, drgania i fale, zjawiska atmosferyczne i fizyka zabawek.

Zaproszenie na PMDay na Politechnice Rzeszowskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zaprasza na PMDay. Hasło przewodnie tej edycji seminarium to "Dobre praktyki w zarządzaniu portfelem projektów”.

24 Maj

[VIDEO] IV Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo energetyczne – filary i...

W konferencji wzięło udział ponad 300 zarejestrowanych uczestników, ok. 1200 słuchaczy biernych oraz 2500 internautów. Wygłoszono ponad 70 referatów naukowych i zaprezentowano 40 posterów naukowych.
23 Maj

Studenci Politechniki Rzeszowskiej wygrali Hackathon PekaoCoders

W zwycięskiej drużynie było aż trzech studentów PRz: Urszula Cupryś, studentka finansów i rachunkowości, Łukasz Kutyła, student zarządzania i Mateusz Juszczyk, student lotnictwa i kosmonautyki.

22 Maj

Finał XI edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego na Politechnice Rzeszowskiej

W XI edycji konkursu wzięło udział 275 uczniów z 46 szkół z województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego i podkarpackiego. Zwyciężyło V Liceum Ogólnokształcące z Krakowa.
22 Maj

EUROSTUDENT – weź udział w projekcie badawczym MNiSW

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów. Ankieta internetowa jest dostępna pod adresem: https://pbs.pl/eurostudent