Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 170

08 Maj

[VIDEO] Wiktor Niedzicki gościem specjalnym 10. Dnia Odkrywców

Popularyzator nauki, dziennikarz i prezenter tym razem opowie o historii brudu. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godz. 14:30 w auli V-1 w przy al. Powstańców Warszawy 12 podczas pikniku.
07 Maj

[VIDEO] Rzeszowskie Juwenalia 2019 – trzy dni koncertów i zabawy

Od 9 do 11 maja na scenie zobaczymy m.in. Sławomira, Krzysztofa Cugowskiego, Lady Pank, Nocnego Kochanka, Pięknych i Młodych, Happysad czy O.S.T.R.

07 Maj

Zaproszenie na III Forum Piłki Siatkowej

Głównym celem forum jest integracja środowiska akademickiego, która przyczynia się do rozwoju piłki siatkowej w Polsce i na świecie.
06 Maj

[HARMONOGRAM ROZGRYWEK] Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej...

- Organizacja imprezy to duże wyróżnienie dla naszej uczelni, która w konkursie pokonała Kraków, Wrocław, Łódź i Lublin - przyznaje Grzegorz Sowa, prezes KU AZS Politechniki Rzeszowskiej.

03 Maj

[FOTO] Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z udziałem władz PRz

Politechnikę Rzeszowską reprezentował prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej oraz Andrzej Sowa, kanclerz PRz w asyście przedstawicieli SZPiT POŁONINY.
30 Kwi

Zaproszenie na II Nocny Bieg po Lotnisku EPRJ

Bieg jest adresowany do studentów specjalności „pilotaż” na Politechnice Rzeszowskiej. Trasa biegu będzie wynosić ok. 2 500 m i prowadzić drogami kołowania oraz drogą startową lotniska.

29 Kwi

Politechnika Rzeszowska współpracuje z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA

Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. wziąć udział w programie stażowym jednego z największych producentów farb w Europie.
25 Kwi

Pierwsze posiedzenie Rady Uczelni Politechniki Rzeszowskiej

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski wręczył członkom rady listy gratulacyjne. Członkowie rady dyskutowali nad regulaminem określającym zasady i tryb funkcjonowania rady.