Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 181

12 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej najlepsi w konkursie BorgWarner

Studenci zgodnie podkreślają, że nagroda jest miłym wyróżnieniem i zachętą do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.
11 Lut

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Leżajsku

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.

11 Lut

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

Dla zwycięzców przygotowano nagrody o wartości ponad 30 000 zł oraz dodatkowe nagrody, które otrzymają macierzyste uczelnie zawodników Mistrzostw.
08 Lut

Tłumy uczniów na Seminarium "Wybrane problemy chemii"

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło prawie 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego. Laboratoria w ciągu dwóch dni odwiedziły 24 grupy uczniów.

08 Lut

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.
07 Lut

Już jest nowy numer „Gazety Politechniki”

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. promocjom habilitacyjnym i doktorskim oraz konferencjom naukowym organizowanym na naszej uczelni.

06 Lut

Delegacja z Fachhochschule Bielefeld z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Tematem rozmów był rozwój współpracy naukowej oraz zwiększenie liczby studentów biorących udział w programie Erasmus+ obu uczelni.
06 Lut

Tomasz Lewandowski trenerem roku Lotto Superligi Tenisa Stołowego

- Jest to dla mnie pierwsze wyróżnienie w roli trenera. Przeważnie nagrody odbieram jako zawodnik. Cieszę się, że moja praca została doceniona i zauważona - mówi Tomasz Lewandowski.