Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 185

Zapraszamy na Galę Świąteczną „Śpiewajcie i grajcie Mu..."

W Gali weźmie udział Zespół Tańca Ludowego RZESZOWIANKA i Zespół Pieśni i Tańca KARPATY.

Porozumienie z Mardokh Company z irackiego Kurdystanu

Podpisana umowa stwarza m.in. możliwość organizacji szkoleń studentów w zakresie pilotażu i mechaniki silników samolotowych w OKL Politechniki Rzeszowskiej oraz na terenie irackiego Kurdystanu.

Politechnika Rzeszowska współpracuje z uczelniami z Brazylii i Gruzji

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Universidade de São Paulo w Brazylii oraz dwoma uczelniami w Gruzji (Georgian Aviation University oraz Business and Technology University).

Umowa o współpracy z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 4 S.A. będą współpracowały z Politechniką Rzeszowską przy kształceniu studentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

Konkurs o nagrodę im. Artura Rojszczaka dla młodych doktorantów

Klub Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej ogłasza konkurs o nagrodę im. Artura Rojszczaka, tragicznie zmarłego filozofa, jednego z założycieli klubu. Nagroda to 5000 zł netto.

Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

Podczas spotkania przedstawiciele NAWA zaprezentują najważniejsze programy dla naukowców i instytucji oraz możliwości promocji polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.

Widowisko świąteczne "Niech kolęda serca budzi" - zmiana terminu

Ze względu na ogłoszoną w dniach 17 i 18 stycznia br. żałobę po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, widowisko świąteczne "Niech kolęda serca budzi" zostaje przeniesione na 1 lutego 2019 r.