Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 190

10 Gru

Student Politechniki Rzeszowskiej z sukcesem w maratonie programistycznym...

Wśród laureatów II edycji hackatonu HackYeah! znaleźli się Dominik Ruman, student II roku informatyki na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz wraz z 6-osobowym zespołem Racjonalny Traktor.
10 Gru

II Konferencja Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Konferencja była skierowana do lokalnych przedsiębiorców, ludzi nauki oraz instytucji wspomagających finansowanie działalności przedsiębiorstw.

09 Gru

Psychologia architektury - zaproszenie na wykład Roberta Koniecznego

Robert Konieczny jest pierwszym polskim architektem, którego projekt otrzymał m.in. tytuł Najlepszego Budynku Świata 2016 roku na międzynarodowym konkursie World Architecture Festival.
08 Gru

Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na pokaz najlepszych reklam z całego świata w różnych blokach tematycznych, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1.

07 Gru

Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej

Z okazji Mikołajek prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej razem z Mikołajem złożyli wizytę uczniom Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej Dolnej.
07 Gru

Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day

Spotkanie „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami” odbędzie się 10 grudnia o godz. 10:15 na Wydziale Zarządzania PRz, sala S-2. Zapraszamy zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.

06 Gru

Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Tematyka konferencji związana jest z problematyką powiązania biznesu z nauką we współczesnej gospodarce.
06 Gru

Nasi studenci w gronie najlepszych w konkursie RobotStudio Challenge

Marcin Piszko i Łukasz Brzozowski - studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa zajęli odpowiednio II i III miejsce w konkursie RobotStudio Challenge organizowanym przez firmę ABB.