Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 189

18 Gru

Srebrne Skrzypce dla pracownika naukowego Politechniki Rzeszowskiej

Dr hab. Anna Kucaba-Pietal, prof. PRz, z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa została laureatką prestiżowej Nagrody Srebrnych Skrzypiec im. prof. Bogdana Skalmierskiego.
17 Gru

Sesja posterowa o wyzwaniach współczesnej logistyki

Zapraszamy na V sesję posterową „Wyzwania współczesnej logistyki”, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r., w godzinach 10-13 w holu głównym budynku S.

13 Gru

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie w Politechnice Rzeszowskiej

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie to główny punkt nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, który odbył się w czwartek 13 grudnia.
13 Gru

Rada Programowa Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz

11 grudnia br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Programowej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz. Jednym z tematów był jubileusz kształcenia politechnicznego w Stalowej Woli.

12 Gru

Studentka Wydziału Chemicznego ze stypendium od Lotto na 100-lecie...

Gabriela Gąsior studentka studiów II stopnia na kierunku technologia chemiczna została stypendystką programu stypendialnego "100 na 100" im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego.
12 Gru

Stypendia marszałka województwa dla najlepszych studentów pierwszego roku

Jedenastu studentów pierwszego roku Politechniki Rzeszowskiej otrzymało stypendia marszałka województwa podkarpackiego.

11 Gru

Rekordowy rok w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej

30 osób ukończyło w 2018 r. w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego liniowego. To najlepszy wynik w 40-letniej historii OKL.
11 Gru

Zaproszenie na III Mikołajkowy Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową

III Mikołajkowy Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Turniej odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia 2018 r. o godz. 15:00.