Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 130

11 Lut

Zapraszamy na XXVII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium odbędzie się w dniach 13-14 lutego w sali V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.
07 Lut

Najnowsza monografia Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

Autor książki odsłania przed filozofią nauki i ogólną metodologią nauk nowy, niezwykle rozwojowy obszar badań, eksperymentowania i praktycznego zaangażowania, jakim jest ocena technologii.

06 Lut

Nagrody Ministra Rozwoju dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej

Dr inż. arch. Joanna Dudek i dr inż. arch. Magdalena Szpytma zostały laureatkami Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju za rozprawę doktorską.
05 Lut

Zmarła Danuta Woźniacka

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 7 lutego br. o godz. 10:30 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.

05 Lut

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania na XIII Forum Europa-Ukraina

4 lutego 2020 r. w G2Arena w Jasionce k. Rzeszowa rozpoczęło się XIII Forum Europa-Ukraina.
04 Lut

Wybór języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Lektorat języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej to nauka jednego języka obcego, proponujemy angielski, niemiecki, francuski i rosyjski.

03 Lut

14 naukowców z PRz wybranych na członków Komitetów Naukowych PAN

Polska Akademia Nauk ogłosiła wyniki wyborów do wszystkich komitetów naukowych PAN nowej kadencji 2020-2023. 14 pracowników Politechniki Rzeszowskiej zostało wybranych do 12 komitetów naukowych PAN.

Zaproszenie na II edycje akcji informacyjno-edukacyjnej Krajowej...

Spotkanie odbędzie się 6 lutego o godzinie 10:00 w sali numer 14, w budynku V Politechniki Rzeszowskiej.