Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 132

Zmarł mgr inż. Franciszek Kosiorowski

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor, Senat, Rada Uczelni oraz społeczność akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

Rekrutacja na studia podyplomowe na PRz

Studia podyplomowe można podjąć na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury oraz na Wydziale Zarządzania.

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek SZPiT "Połoniny"

SZPiT PRz „Połoniny” zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w najbliższą niedzielę 26 stycznia o godzinie 20:00 (po Mszy św. o godz. 19:00) w kościele o. Dominikanów w Rzeszowie.

"Bez ryzyka nie ma innowacji" II Seminarium z cyklu Projekt Podkarpacie

W imieniu PMI PC Oddział Podkarpacie serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na II Seminarium z cyklu Projekt Podkarpacie. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "Bez ryzyka nie ma innowacji".

Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach od 1 lutego do 21 lutego 2020 r. na PRz prowadzona jest ankietyzacja. Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.

Zwiększona dotacja dla Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej

Ministerstwo Infrastruktury zwiększyło dotację dla Ośrodka Kształcenia Lotniczego PRz. W roku 2020 wyniesie ona 7 328 000 zł.

"Gazeta Politechniki" już dostępna

W numerze zamieszczono artykuły dotyczące m.in. jubileuszu SZPiT "Połoniny", uroczystego posiedzenia Senatu PRz oraz osiągnięć pracowników i studentów naszej uczelni.

PGE Obrót S.A. w Radzie Gospodarczej Wydziału Zarządzania

Robert Choma, Prezes Zarządu PGE Obrót, największego sprzedawcy energii w Polsce dołączył do Rady Gospodarczej Wydziału Zarządzania.