Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 134

Opowieść noworoczna - zaproszenie na musical Chóru Akademickiego...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na premierę musicalu "Opowieść noworoczna" na motywach powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna".

Graliśmy razem z WOŚP w 28. Finale

Politechnika Rzeszowska wzięła udział w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Płatne praktyki studenckie w spółce Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG

W dniu 7 stycznia 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie płatnych praktyk studenckich pomiędzy Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza a Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG.

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej

Podczas wizyty dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Politechnikę Rzeszowską, która objęła szkołę patronatem.

134 tys. zł z Funduszy EOG na wyjazdy do Norwegii i Islandii

Pracownicy i studenci PRz będą mogli wyjeżdżać na wykłady i studia do uczelni w Norwegii i Islandii w ramach projektu Mobilność w szkolnictwie wyższym w Programie Edukacja.

Zawody Okręgowe XLVI Olimpiady Wiedzy Technicznej

Olimpiada Wiedzy Technicznej jest olimpiadą interdyscyplinarną, przeznaczoną dla uczniów szkół średnich rozgrywaną w dwóch grupach tematycznych: elektryczno-elektronicznej i mechaniczno-budowlanej.

Zmarł mgr Franciszek Świder

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. Franciszka Świdra, wieloletniego Dyrektora Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej.

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Technicznych

W dniach 5 - 8 grudnia 2019 r. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej był organizatorem zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Forum Uczelni Technicznych (FUT).